“Profesionalios labai Jūsų konditerės! Tikrai labai džiugu, kai gali įgyvendinti visų norus. Norėjau labai padėkoti už nuostabius keksiukus ir tortą bei už įgyvendintą idėją, kuri labai papuošė mūsų šventę.”

(Justina V.)

 

“Pasakysiu pastebėjimą, kad esate labai malonūs, nes ne vieną kartą buvo tekę susidurti su labai nemaloniais tiekėjais…”

(Rūtelė)

 

“Darbe dažnai užsakome Jūsų keptus kibinus ir bandeles. Visada mus pasiekia karšti ir kvepiantys kepiniai. Džiaugiamės mes ir mūsų svečiai. Ačiū Jums.”

(Jolanta)

 

“Mums labai patiko Jūsų konditeriniai gaminiai.”

(Julija)

 

“Ačiū už Jūsų kuriamą grožį ir operatyvumą. Jūs esate pasakiški, visada dirbsime dabar su Jumis visomis progomis :)”

(Genrieta)

 

“Labai noriu padėkoti už suteiktą didžiulį džiaugsmą vaikams iškepus įspūdingą ledo karalienės tortą. Vaikų džiaugsmas, nuostaba, emocijos buvo nepakartojamos. Šventės dalyviams tortas paliko didžiulį įspūdį. Dar kartą ačiū ir esant sekančiai progai, būtinai kreipsimės.”

(Diana)

 

“Norime pasidalinti ,,saldžiais įspūdžiais”, paragavę Klaipėdos ,,Pyraginės” torto ,,Mūsų medikams”: ir gardus, ir kvapnus, ir įspūdingai baltas, – tortas tikrai papuošė mūsų įstaigos medikams skirtą šventinį stalą. Su didžiausiu dėkingumu tariame didelį AČIŪ! kepyklėlės ,,Pyraginė” direktorei p. Ritai Skirpstaitei už supratimą ir geranoriškumą, konditerių komandai už greitai ir skaniai ,,iškeptą dovaną”, o pirkėjus aptarnaujančioms pardavėjoms už malonų ir šiltą aptarnavimą. Linkime Jums visada malonių ir supratingų pirkėjų, kūrybiškų idėjų darbe, didžiausios sėkmės asmeniniame gyvenime bei tikėjimo savo jėgomis ir galimybėmis! Klaipėdiečius kviečiame dažniau užsukti į šią kepyklėlę ir paskanauti gardumynų ne tik švenčių metu, bet ir prie kasdienės kavos puodelio, o Klaipėdos svečius nepatingėti parvežti skanių lauktuvių iš ,,Pyraginės”.

(Klaipėdos l-d ,,Sakalėlis” specialistų komanda)

 

“o dievai kaip nuostabu… veganiškas tinginys… o dievai…”

(Indrė)

 

“Sveiki, pirmą kartą ragavau Jūsų grybukų – jie fantastiški. Gal planuojat atsidaryti filialą Kaune. Klientų neatsigintumėt:) “

(Brigita)

 

“Nežinau per kokį stebuklą į Radviliškio Norfą pakliuvo šie grybukai, bet tai TOKIOOO nerealaus skonio grybukai, jog mūsų visa graži 4 asmenų šeimynėlė dėl jų pametėm galvą! Nė kiek negiriame be reikalo, bet mūsų šeimoje nėra nė vieno vakaro, kad prie arbatos puodelių nesigardžiuotume šiais fantastiškais grybukais. Valentino dienos proga su dukryte-savo valentino užsiprašėme vietoj tulpių padovanoti šių grybukų! Sėkmės didžiausios Jums kuriant neapsakomą skonį ir džiuginant mūsų visų širdis! :)”

(Sandra)

 

“Labai skanūs grybukai, super, tirpsta burnoje :)”

(Stanislava)

 

“Pritariu visu 100 %, neesu ragavusi skanesnių grybukų nei šie !!  Man jie buvo toooks malonus atradimas. Perkam Vilniuj Vynotekoje”

(Vida)